Oferta pracy

Office Assistant

VersaBox SA

VersaBox SA

Aleje Jerozolimskie 211

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, w tym obsługa klientów wewnętrznych: Zarządu, Rady Nadzorczej, Wspólników pod kątem ZZW, NZW oraz pozostałej dokumentacji korporacyjnej,

  • Obsługa klientów zewnętrznych: Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Kontrahentów,

  • Tworzenie bądź współtworzenie regulaminów Spółki,

  • Prowadzenie rejestru umów z Kontrahentami,

  • Prowadzenie archiwum dokumentacji firmy,

  • Współpraca z biurem prawnym,

  • Zarządzanie dostępem do biura,

  • Administracyjnie zarządzanie obiektem,

  • Nadzór nad firmą sprzątającą,

  • Planowanie i kontrolowanie kosztów funkcjonowania biura,

  • Zaopatrzenie biura w artykuły gospodarcze i biurowe,

  • Ewidencjowanie sprzętu elektronicznego,

  • Nadzór nad flotą samochodową (dokumentacja, ubezpieczenie, umowy leasingowe),

  • Organizacja podróży służbowych,

  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,

  • Obsługa kontaktowej skrzynki mailowej spółki,

  • Obsługa telefonu kontaktowego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) oraz urządzeń biurowych,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • Sumienność i rzetelność w podejściu do powierzonych obowiązków,

  • Dyspozycyjność i elastyczność,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilną pracę na podstawie umowy na czas nieokreślony po trzymiesięcznym okresie próbnym,

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

  • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pasji zespole,

  • Opiekę medyczną,

  • Dofinansowanie do karty Multisport po okresie próbnym,

  • Służbowy laptop, kawa/herbata, parking dla pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

VersaBox SA

Firma VersaBox zajmuje się rozwojem, sprzedażą i wdrażaniem nowoczesnego systemu automatycznego transportu w fabrykach, opartego na autonomicznych robotach mobilnych. Jesteśmy polską firmą i mamy polski produkt. Dołącz do nas już dziś!

Przewiń do profilu firmy