Logo Pracuj.pl

ALTAVIA POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:30 - 17:00 z przerwą na lunch
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

ALTAVIA POLSKA sp. z o.o.

Spokojna 5

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Obsługa połączeń telefonicznych
  • Wsparcie procesów księgowych
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura (zakupy biurowe, kontakt z dostawcami, administracją budynku)
  • Profesjonalna obsługa gości oraz kontrahentów
  • Przygotowywanie spotkań
  • Organizacja podróży służbowych
  • Dbanie o wizerunek firmy i estetykę biura
  • Wsparcie administracyjne zespołów
  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Skrupulatności, odpowiedzialności, terminowości w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Komunikatywności

To oferujemy

  • Oferujemy pracę w pozytywnej, swobodnej atmosferze - zajrzyj na LI, zobacz co u nas słychać :)
  • Zatrudniamy na umowę o pracę - lubimy współpracę długoterminową
  • Oferujemy dofinansowanie pakietów opieki medycznej
  • Oferujemy dofinansowanie dojazdów do pracy komunikacją miejską
  • Jesteśmy stabilną firmą o ugruntowanej pozycji
  • Oferujemy możliwość rozwoju, szkolenia, bo mamy satysfakcję kiedy zespół wzrasta

O nas

Altavia Polska, Agencja Marketing Services, część globalnej sieci Altavia, szybko się rozwija. Rok 2022 jest tego potwierdzeniem. Jeśli Ty także chcesz się rozwijać, uczestniczyć w projektach dla znanych marek, to właśnie teraz jest dobry moment, abyśmy się spotkali! Przeczytaj nasze ogłoszenie – jesteś zainteresowana/zainteresowany? Koniecznie wyślij do nas swoje CV

Office Assistant, Spokojna 5, Wola, Warszawa