Ta oferta pracy jest nieaktualna od 68 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Office Assistant

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-07-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    bottom
    top

    StepStone Services to centrum deweloperskie Grupy StepStone, najpopularniejszych portali pracy w Europie Zachodniej. Do naszego biura poszukujemy osoby na stanowisko Office Assistant.
    Szukamy osoby otwartej i kontaktowej która chciałaby pracować w biurze pełnym ciekawych osobowości :)

    Twój profil:

    • Jesteś osobą uśmiechniętą, przyjazną i energiczną?
    • Lubisz pracę z ludźmi?
    • Multitasking nie jest Ci ani straszny ani obcy?
    • Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w międzynarodowej firmie?
    • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim w mowie i w piśmie? (minimum B2+)
    • Możesz zacząć pracę od 3.09?

    Jeśli  odpowiedź na powyższe pytania brzmi ‘tak’ – ta oferta jest skierowana do Ciebie.

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • Obsługa recepcji (kurierzy, poczta, przyjmowanie gości)
    • Aktualizacja rejestrów (np rejestry korespondencji, kart dostępu)
    • Codzienne dbanie o ład w salach konferencyjnych i na powierzchni biurowej oraz kontakt z serwisem sprzątającym
    • Zgłaszanie awarii i czuwanie nad ich terminowym usunięciem
    • Zaopatrywanie biura w produkty spożywcze i biurowe
    • Zamawianie cateringu i rezerwacje stolików w restauracji
    • Pomoc gościom (np zamawianie taksówek, rezerwacja sal)
    • Opieka nad firmową biblioteczką
    • Skanowanie i drukowanie dokumentacji
    • Wyszukiwanie informacji online
    • Inne obowiązki ad hoc

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w ramach zlecenia lub płatnych praktyk studenckich
    • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w międzynarodowej firmie
    • Codziennie świeże owoce
    • Eventy integracyjne
    • Praca w ciekawym biurze i rewelacyjna atmosfera
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz”  zgadzasz się na przetwarzanie przez StepStone Services  Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest StepStone Services Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie (ul. Domaniewska 50, 02-672 ). Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych.

    Dane będą przechowywane przez okres 1 roku po zakończeniu rekrutacji lub do czasu wycofania zgody w przypadku zainteresowania również przyszłymi rekrutacjami.

    Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Pana/Panią zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może być w każdym czasie wycofana (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych), a także prawnie uzasadniony interes administratora (np. obrona ewentualnych roszczeń – art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

    W każdym czasie przysługuje Panu / Pani prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Oświadczenia w zakresie realizacji praw prosimy składać na adres e-mail: [email protected]

    Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych są obsługujące administratora podmioty w zakresie hostingu oraz dostawca systemu rekrutacyjnego.   Szczegółpwe pytania w zakresie przetwarzania danych osobowych przez StepStone Services  Sp. z o.o. prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych na adres: [email protected]