Oferta pracy

Office Assistant

RaiseadO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o porządek w naszym pięknym biurze;

  • Witanie, dbanie i anonsowanie gości;

  • Obsługa spotkań zewnętrznych i wewnętrznych;

  • Skrupulatna obsługa korespondencji, wypełnianie formatek i raportów;

  • Współpraca z naszymi kontrahentami, dostawcami, usługodawcami;

  • Research, zbieranie materiałów i porównywanie ofert;

  • Najróżniejsze zamówienia – spożywcze, biurowe, ale też te zaskakujące i wymagające;

  • Rozliczanie wydatków, opisywanie faktur, pilnowanie procedur;

  • Skanowanie i archiwizowanie;

  • Organizacja podróży, biletów, imprez, konferencji, prezentów, voucherów i integracji;

Nasze wymagania

  • Status studenta;

  • Dyspozycyjność do pracy w trybie zmianowym od poniedziałku do piątku 8-16, 9-17;

  • Swoboda w mówieniu i pisaniu po angielsku;

  • Zadbany wygląd i wysoka kultura osobista;

  • Zdolność wyciągania wniosków z niepowodzeń i czerpania z nich nauki;

  • Skuteczność, wytrwałość, inicjatywa w działaniu;

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku :)

To oferujemy

  • Inspirujących ekspertów, którzy będą Cię uczyć i wspierać w zdobywaniu doświadczenia i rozwijaniu umiejętności;

  • Szansę na rozwój, abyś mógł/a dalej iść wybraną przez siebie ścieżką kariery;

  • Możliwość dzielenia się pomysłami, spostrzeżeniami i ich realizacji;

  • Oczywiście mamy też super benefity takie jak multisport, opieka medyczna czy ubezpieczenie na życie. Dodatkowo w kuchni czeka na Ciebie kawa, herbata, owoce i sprzęt do przygotowania pysznych koktajli 😊

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • karta Multisport

  • świetnie zlokalizowane nowoczesne biuro

Office Assistant to istotna w naszej organizacji funkcja. Znajdziesz się w samym centrum życia firmy – na recepcji, gdzie codziennie pojawia się mnóstwo zadań z wielu różnych dziedzin, a precyzja i punktualność są cenniejsze niż złoto.

Jeśli szukasz pracy pełnej wyzwań, w której poznasz rewelacyjnych ludzi. Chcesz zdobyć fajne doświadczenie i mieć rzeczywistą szansę na dalszy rozwój - aplikuj już dziś! :)

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy