Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Office Assistant with English

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2019-05-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    :D wi
    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

    Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: 0026216

    Zakres obowiązków:

    • Przepływ informacji i korespondencji na poziomie międzynarodowym
    • Obsługa kurierów wychodzących i przychodzących
    • Profesjonalna obsługa odbioru centrali telefonicznej
    • Organizacja imprez firmowych (koordynowanie kalendarza spotkań w Outlook)
    • Organizacja podróży i zakwaterowania
    • Planowanie i przygotowywanie spotkań
    • Zamawianie art. biurowych
    • Kontrola - udostępnianie miejsc parkingowych należących do firmy

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie na stanowisku recepcyjnym/ administracyjnym
    • Komunikatywność, otwartość
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne - front desk tasks
    • Dbałość o szczegóły
    • Multizadaniowość
    • Nienaganna prezencja
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2 i polskiego na poziomie min. C1 w mowie i w piśmie
    • Biegła znajomość MS Office (Outlook Calendar)

    Oferta:

    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace na zastępstwo
    • Dogodna lokalizacja: Mokotów
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Wolne weekendy
    • Możliwość nauki i rozwoju w środowisku globalnym
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.