Oferta pracy

Office Assistant

MASTERBORN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie płynnego i profesjonalnego obiegu dokumentów wewnątrz firmy.

  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, archiwizacja umów, opracowywanie pism służbowych.

  • Bezpośrednia współpraca z księgową w zakresie kompleksowego prowadzenia dokumentacji księgowej oraz kadrowo-płacowej (ewidencje, raporty, umowy, wnioski urlopowe itp.).

  • Załatwianie bieżących spraw organizacyjno-formalnych zapewniających prawidłowe funkcjonowanie firmy.

  • Zakupy związane z funkcjonowaniem biura

  • Kompleksowe wsparcie przełożonego w codziennych zadaniach.

  • Ewidencja i weryfikacja faktur

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

  • Umiejętność koordynacji oraz realizacji wielu zadań jednocześnie.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

  • Samodzielność, rzetelność, skrupulatność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.

  • Język angielski, min. B2/C1

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku Office Manager

  • Doświadczenie w administracji HR/kadrowej/fakturowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

MASTERBORN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Poszukujemy osoby zorganizowanej, komunikatywnej i chętnej do działania. Nasz zespół składa się ze świetnych specjalistów, ale przede wszystkim fajnych LUDZI! 100% naszych klientów pochodzi z najważniejszego rynku IT, czyli z USA.

Przewiń do profilu firmy