Oferta pracy

Office Assistant

PGS Software S.A.

  • Sucha 3, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Sucha 3

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Obsługą recepcji i zapewnianiem sprawnego funkcjonowania biura: korespondencją, telefonami, rozwiązywaniem bieżących usterek itp.

  • Zamawianiem artykułów biurowych i spożywczych oraz dbaniem o ich stan,

  • Dbaniem o wizerunek biura i porządek przestrzeni wspólnych,

  • Wsparciem w organizacji spotkań biznesowych, promocyjnych, wydarzeń integracyjnych, kursów językowych,

  • Codziennym wsparciem pracowników,

  • Współpracą z zespołem Kadr i HR,

  • ... i innymi czynnościami administracyjno-biurowymi 😊

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku lub chcesz rozwijać się w tym kierunku,

  • Bardzo dobrze mówisz w języku angielskim (min. B2),

  • Jesteś komunikatywny/a, pogodny/a i pozytywnie nastawiony/a do ludzi ,

  • Dobrze odnajdujesz się w pracy z różnorodnymi zadaniami,

  • Sprawnie organizujesz własną pracę,

  • Swobodnie posługujesz się pakietem Office (Word, Excel).

  • Lubisz pracę z ludźmi,

  • Chcesz rozwijać w roli asystenta/tki biura,

  • Chcesz przychodzić do pracy z przyjemnością,

  • Masz pozytywne nastawienie i poczucie humoru.

To oferujemy

  • Doświadczony, pomocny zespół,

  • Praca w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze,

  • Umowa na czas nieokreślony od początku współpracy,

  • Dostęp do biblioteczki z książkami,

  • Pakiet socjalny: m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy,

  • Do 6200 PLN w ramach rocznego budżetu rozwojowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u