Office Assistant

Woodpecker.co

4 0005 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji biurowej i koordynowanie obiegu dokumentów

  • Dbanie o zaopatrzenie biura, współpraca z dostawcami usług

  • Obsługa procesu zakupowego sprzętu, wyposażenia biura oraz narzędzi internetowych

  • Ewidencjonowanie kosztów i opisywanie faktur

  • Przygotowywanie, wydawanie, zlecanie napraw sprzętu elektronicznego

  • Zakładanie kont i nadawanie dostępów pracownikom w narzędziach internetowych

  • Organizowanie i rozliczanie podróży służbowych

  • Organizacja imprez i wydarzeń firmowych

  • Zapewnianie wsparcia pozostałym członkom zespołu w codziennej pracy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrze znasz język angielski i polski

  • Potrafisz obsługiwać Excela (przynajmniej na podstawowym poziomie)

  • Wiesz jak efektywnie organizować i planować swoją pracę

  • Potrafisz aktywnie słuchać, identyfikować i rozwiązywać ewentualne problemy

  • Możesz pochwalić się zaradnością, sumiennością i proaktywnością

  • Otwartość na przyjmowanie i udzielanie feedbacku

  • Świetnie współpracujesz z innymi

To oferujemy

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Partnerską relację z liderem

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pakiet medyczny po przejściu okresu próbnego

  • Dofinansowanie potrzebnych szkoleń, kursów i książek

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowy urlop

Dodatkowe informacje

  • Wymiar pracy: pełny etat (40 godzin tygodniowo)

  • Tryb pracy: stacjonarna lub hybrydowa (min. 4 dni w biurze)

  • Dodatkowym atutem jest dla nas możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy

Jesteśmy zespołem rozwijającym własną aplikację webową dla klientów z całego świata. Lubimy swoje towarzystwo i mocno dbamy o przyjazną start-upową atmosferę w naszej firmie.

Do naszego zespołu Administracyjnego szukamy proaktywnej i zorganizowanej osoby, która lubi pracować z ludźmi i dla ludzi. Ten ‘dobry duch’ naszego biura powinien być empatycznym słuchaczem, który powoduje, że ‘rzeczy się dzieją’.

Przewiń do profilu firmy