Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Office Assistant

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NetworkedAssets Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, którą definiuje pragmatyczne podejście w zakresie rozwoju oprogramowania. Istniejemy od 2006 roku, swoje korzenie mamy w Berlinie, ale nasz największy oddział mieści się we Wrocławiu. Nasz zespół to mieszanka: talentu, wiedzy, pasji i poczucia humoru. Ale, ale… tylko pracując u nas możesz się o tym przekonać. Obecnie poszukujemy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław

                                              Główne zadanie:
     wsparcie Office Managera w prowadzeniu biura. Praca na ¾ etatu:

    Zadania:

    • Dbanie o zaopatrzenie: dokonywanie zamówień materiałów biurowych, monitorowanie i fakturowanie
    • Organizacja korespondencji
    • Kopiowanie, skanowanie i przesyłanie dokumentów
    • Kompletowanie faktur i dokumentów księgowych
    • Pomoc w organizacji spotkań i imprez firmowych

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy biurowej
    • Znajomość w stopniu bardzo dobrym pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
    • Dobra organizacja pracy
    • Odpowiedzialność i sumienność, zaangażowanie w zlecone zadania
    • Samodzielność w działaniu

    Miło jeśli:

    • Znasz język angielski
    • Posiadasz prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    Lekcje języka angielskiego i niemieckiego
    Kartę Multisport
    Zwrot za dojazdy do pracy komunikacją miejską
    Prywatną opiekę medyczną
    Świetną lokalizację biura
    Dostawy świeżych owoców
    (2 razy w tygodniu)
    Miłą i przyjemną atomosferę 😉
    Klikając w przycisk „Apply” lub „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do NetworkedAssets Sp.z.o.o. NIP 897-17-66-341, 54-204 Wrocław, Ul. Legnicka 50 (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości (dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 22¹ ust. 1 Kodeksu Pracy w związku z art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. tzw. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, dalej: RODO), w celu przeprowadzenia rekrutacji na dane stanowisko."

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected]