Logo Pracuj.pl

Office Assistant z językiem francuskim w Biurze Zarządu

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Integer Group Services Sp. z o.o

Cybernetyki 10

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad terminowym i prawidłowym obiegiem dokumentów w Biurze Zarządu
  • przyjmowanie i obsługa gości zgodnie z najwyższymi standardami
  • wsparcie Zarządu w bieżących zadaniach
  • odbieranie połączeń telefonicznych i obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej
  • dbałość o nienaganny wygląd Recepcji Biura Zarządu oraz sal konferencyjnych
  • dbałość o sprawy organizacyjne i administracyjne biura
  • wsparcie w organizacji spotkań (materiały, catering itp.)
  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych na potrzeby Biura Zarządu

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość językiem francuskiego (min. poziom B1)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność (praca na pełen etat)
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje!

Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-)?

Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Office Assistant z językiem francuskim w Biurze Zarządu, Cybernetyki 10, Warszawa