Oferta pracy

Office Assistant z językiem francuskim w Biurze Zarządu

Integer Group Services Sp. z o.o

  • Cybernetyki 10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Cybernetyki 10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad terminowym i prawidłowym obiegiem dokumentów w Biurze Zarządu

  • przyjmowanie i obsługa gości zgodnie z najwyższymi standardami

  • wsparcie Zarządu w bieżących zadaniach

  • odbieranie połączeń telefonicznych i obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej

  • dbałość o nienaganny wygląd Recepcji Biura Zarządu oraz sal konferencyjnych

  • dbałość o sprawy organizacyjne i administracyjne biura

  • wsparcie w organizacji spotkań (materiały, catering itp.)

  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych na potrzeby Biura Zarządu

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość językiem francuskiego (min. poziom B1)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne

  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • wysoka kultura osobista

  • dyspozycyjność (praca na pełen etat)

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje!

Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-)?

Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Przewiń do profilu firmy