Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Biuro Na Miarę Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office broker – Specjalista ds. najmu powierzchni biurowych

Biuro Na Miarę Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 13 lis 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Pracując z nami na co dzień będziesz doradzał firmom w procesie wynajmu nowego biura. W zależności od wielkości firmy, trwa on od kilku tygodni do kilku miesięcy, a składa się z kilku podstawowych etapów: Badanie potrzeb -> dopasowanie i prezentacje nieruchomości -> szczegółowa analiza i porównanie -> negocjacje -> podpisanie umowy najmu.

Jako pośrednicy łączymy ze sobą dwie strony transakcji - firmy, czyli biznes oraz biura, czyli rynek nieruchomości. W pierwszym przypadku kontaktujemy się najczęściej bezpośrednio z osobami decyzyjnymi (zarząd, wspólnicy), a po drugiej stronie z właścicielami powierzchni: funduszami inwestycyjnymi, polskimi i międzynarodowymi deweloperami, instytucjami państwowymi oraz prywatnymi podmiotami na rynku nieruchomości komercyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego lub na rynku nieruchomości komercyjnych

  • Dobrze rozwinięte zdolności negocjacyjne i komunikacyjne

  • Wysoka kultura osobista, umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami

  • Systematyczność i wytrwałość w dążeniu do celu

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych poparte sukcesami

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne środowisko pracy w elitarnej specjalizacji na rynku nieruchomości

  • Możliwość osiągania wysokich zarobków - średnia dla osób pracujących min. rok wynosi ponad 12 tys. zł netto miesięcznie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Dostęp do bazy klientów oraz nowych zapytań ofertowych

  • Dostęp do aktualnej bazy ofert nieruchomości biurowych

  • Pełne wsparcie merytoryczne doświadczonych ekspertów

  • Indywidualne szkolenie wprowadzające i regularne szkolenia produktowe

  • Eventy branżowe, spotkania z zewnętrznymi specjalistami z rynku nieruchomości komercyjnych,

  • Mobilne, profesjonalne narzędzia informatyczne,

  • Przejazdy taksówkami na spotkania biznesowe

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • inicjatywy dobroczynne

  • dobra atmosfera

Jesteśmy ogólnopolskim brokerem powierzchni biurowych. Kompleksowo doradzamy firmom z Polski i zagranicy w procesie wynajmu biura za co odpowiada dział reprezentacji najemcy. Za wypełnianie budynków biurowych odpowiada nasz dział komercjalizacji. Nasza marka Biuro Na Miarę® jest odzwierciedleniem idei dopasowania nieruchomości do potrzeb naszych kontrahentów.

W ostatnim czasie uzyskaliśmy szereg nagród za naszą pracę, m.in. najwyższą ocenę za jakość obsługi w badaniu "secret client" przeprowadzonym przez dziennikarzy Rzeczpospolitej, Laur Eksperta za opiniotwórczość nadany przez polskich naukowców oraz ORŁY Nieruchomości za liczne pozytywne opinie od naszych klientów w internecie.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Jesteśmy również otwarci na zatrudnienie osób z większym doświadczeniem na stanowisko Senior Office broker.

Prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk Aplikuj szybko.