Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office & HR Assistant

GAMIVO S.A.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Asystent

Rewolucyjny, najszybciej rozwijający się  rynek produktów cyfrowych prowadzonych przez graczy i dla graczy. Naszym celem jest zapewnienie jakości i bezpiecznej platformy dla wszystkich transakcji cyfrowych.

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z branżą gamingową to jest właśnie to miejsce. Aktualnie poszukujemy:

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Prowadzenie bieżących prac administracyjno-biurowych oraz czuwanie nad sprawnym funkcjonowaniem biura (zaopatrywanie i nadzór nad artykułami spożywczymi i materiałami biurowymi, nadzór nad fakturami biura oraz korespondencją firmową, współpraca z dostawcami);
  • Wsparcie HR w czynnościach kadrowych i sprawach pracowniczych;
  • Prowadzenie i nadzór nad inwentaryzacją sprzętu komputerowego;
  • Sporządzanie, skanowanie i porządkowanie dokumentacji pracowniczej oraz wykonywanie zadań związanych z obiegiem dokumentów w firmie;
  • Opracowywanie i wdrażanie pomysłów benefitów pracowniczych oraz poprawy jakości pracy biura.

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI:

  • Masz doświadczenie w pracy biurowej, zwłaszcza w zakresie merytorycznym związanym z kadrami i/lub administracją;
  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i skrupulatną;
  • Masz zdolność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków;
  • Przejawiasz inicjatywę w działaniu i chętnie uczysz się nowych rzeczy;
  • Umiesz pracować pod presją czasu i potrafisz rozwiązywać problemy;
  • Doskonale znasz pakiet MS Office.

MAMY DLA CIEBIE:

  • Biuro w centrum miasta, w którym panuje luźna atmosfera i brak oficjalnego dress code’u;
  • Mega zniżkę na zakup gier komputerowych;
  • Imprezy integracyjne, Free food days;
  • Dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji;
  • Pracę w młodym zespole;
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej;
  • Kartę Multisport i Ubezpieczenie Grupowe;
  • Umowę zlecenie lub o pracę na ¾ etatu w elastycznych godzinach pracy.

Ogłoszenie archiwalne