Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office manager - Asystent /Asystentka Zarządu

Legimi S.A. O firmie

  • Roosevelta 22, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Legimi S.A.

Roosevelta 22

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o wizerunek biura - powitanie i obsługa gości odwiedzających biuro Legimi

  • Obsługa administracyjna biura - przyjmowanie korespondencji, telefonów, zarządzanie grafikiem spotkań, wsparcie w organizacji podróży służbowych

  • Koordynacja obiegu dokumentów księgowych (np. faktur) we współpracy z zewnętrznymi partnerami

  • Wsparcie menedżerów projektu w sprawach administracyjno-biurowych

  • Możliwość włączenia się w prace zespołu customer-care w zakresie obsługi klienta

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność oraz dostępność do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin

  • M.in. 2 letnie doświadczenie w pracy na recepcji/w telefonicznej obsłudze Klienta

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2)

  • Zaangażowanie, umiejętności organizacyjne, proaktywność, biegłe korzystanie z oprogramowania biurowego

  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Przyjazną atmosfera pracy

  • Biuro zlokalizowane w centrum Poznania

  • Dopłatę do karty Multisport

  • Współpracę z zespołem zagranicznym

  • Darmowy dostęp do książek, kursów i szkoleń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu

Legimi S.A.

Legimi jest pierwszą polską platformą oferującą książki w modelu abonamentowym. Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (NewConnect). Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która pomoże nam w profesjonalnej organizacji pracy biura i kontaktach z klientami.

Przewiń do profilu firmy