Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Manager do pracy biurowej

RGB sp. z o.o. sp.j.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie i rozliczanie faktur zakupowych

  • wprowadzanie wyciągów bankowych

  • comiesięczne przygotowywanie kompletu faktur w celu przekazania do księgowości

  • monitoring faktur sprzedażowych

  • organizacja podpisywanych umów

  • obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej

  • koordynacja kaucji oraz gwarancji bankowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne lub doświadczenie w księgowości

  • sprawność w obsłudze komputera z dobrą znajomością Excela,

  • samodzielność

  • zdolność logicznego, ścisłego myślenia

  • wykształcenie minimum średnie

To oferujemy

  • miła atmosfera

  • korzystne warunki finansowe

  • pracę w firmie będącej jednym z liderów w swojej branży w kraju

Firma RGB zaopatrująca obiekty w materiały wykończeniowe, specjalizująca się w stolarce oraz ślusarce drzwiowej, poszukuje osoby na stanowisko Office Manager do pracy biurowej we Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy