Oferta pracy

Office Manager

Droptica Sp. z o.o.O firmie

3 0004 000 brutto / mies.
  • Azymutalna 9, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Droptica Sp. z o.o.

Azymutalna 9

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie dla rekrutacji (umawianie spotkań, wysyłanie dostępu do testów online dla kandydatów, itp)

  • Dbanie, aby wszystko co potrzebne było zawsze w biurze (kawa, napoje, owoce, itp - zamawianie online z Tesco)

  • Zakupy do biura

  • Organizacja spotkań i imprez firmowych

  • Organizacja podróży służbowych

  • Przygotowywanie zestawień, raportów, itp.

  • Współpraca z biurem rachunkowym

  • Wsparcie administracyjne dla pozostałych osób w biurze

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (office manager lub HR)

  • Dobra znajomość MS Office

  • Znajomość Google Docs

  • Bardzo dobre umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

To oferujemy

  • Praca w jednej z najlepszych firm w skali światowej wdrażających serwisy oparte o Drupala

  • Wpływ na rozwój firmy

  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pogodzenia pracy i nauki, hobby i życia osobistego

  • Komfortowe miejsce pracy i wysokiej jakości sprzęt

  • Wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu, miła atmosfera i częste spotkania integracyjne

  • Poczucie bezpieczeństwa i stabilności, jasne zasady (Ty wybierasz sposób rozliczeń i ile godzin pracujesz)

  • Karta Multisport

  • Bezpłatna opieka medyczna (PZU)

  • Wynagrodzenie 3000 - 4000 zł brutto na UOP lub odpowiednik na UZ lub B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne