Oferta pracy

Office Manager (j.angielski + j. niemiecki)

Volkswagen Group Services sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura – poczta przychodząca i wychodząca, współpraca dostawcami zewnętrznymi (ochrona budynku, serwis sprzętu, firma sprzątająca, kurierzy, itd.)

  • Wsparcie procesów komunikacji wewnętrznej (newslettery, strona Wiki, Sharepoint) we współpracy z działem HR oraz zarządem

  • Nadzór nad procesem zamówień (wybór dostawców, weryfikowanie umów/ofert, negocjowanie umów, współpraca z innymi spółkami grupy VW), zamówienia materiałów biurowych

  • Kontakt z dostawcami (pielęgnowanie dotychczasowych relacji z nabytymi dostawcami, poszukiwanie nowych dostawców)

  • Koordynowanie procesu obiegu umów i innych dokumentów wewnętrznych oraz ich archiwizowanie

  • Planowanie i organizowanie podróży służbowych dla pracowników (współpraca z zewnętrznym dostawcą)

  • Wsparcie dla działu kontrolingu (przygotowanie danych do budżetu, dotyczących planowanych kosztów i przychodów)

  • Współpraca z działem księgowości (obieg dokumentów księgowych: faktury, zaliczki dla pracowników, rozliczenia delegacji)

  • Współpraca z działem prawnym oraz z centralą w Wolfsburgu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. C1)

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)

  • Doświadczenie w obszarze administracji

  • Mile widziane doświadczenie w dziale komunikacji wewnętrznej

  • Orientacja na klienta

  • Dokładność, koncentracja na szczegółach oraz umiejętność dotrzymywania terminów

  • Znajomość podstawowych programów komputerowych (pakiet MS Office)

  • Proaktywna postawa

To oferujemy

  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznej organizacji

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

Etapy rekrutacji
1

Etap 1 Aplikuj on-line

2

Spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielem działu HR

3

Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem działu (Team Leader)

4

Finalna decyzja i informacja zwrotna

5

Podpisanie umowy

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku w Poznaniu jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z główną siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Dodatkowo z powodzeniem rozwija trzy obszary pozaksięgowe, takie jak: Commercial Services, Data Engineering oraz Engineering.

Przewiń do profilu firmy