Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Manager

ITPUNKT sp. z o.o.

umowa o pracę
4 0005 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wandy 18A, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wandy 18A

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Czuwanie nad zaopatrzeniem biura w artykuły spożywcze i materiały biurowe.

  • Kontakty z dostawcami i kontrahentami.

  • Organizacja i obsługa spotkań.

  • Przygotowywanie miejsc pracy dla nowych pracowników.

  • Administracyjne wsparcie dla pracowników (przygotowywanie umów itp.).

  • Terminowe przesyłanie korespondencji służbowej.

  • Przygotowywanie rozliczeń i porządkowanie dokumentacji.

  • Budowanie relacji biznesowych Pracodawcy z Klientami oraz Partnerami.

  • Dokumentowanie na bieżąco swoich działań w Systemie ERP, w szczególności prowadzenia ewidencji wykonywanych projektów oraz realizacji zamówień.

  • Prowadzenia w Systemie CRM kalendarza spotkań oraz wykazu nieobecności.

  • Nadzorowania i prowadzenia projektów sprzedażowych do czasu ich odbioru przez Klienta oraz wystawienia faktury VAT przez Pracodawcę.

  • Weryfikacja własnych raportów sprzedaży w Systemie WAPRO, w tym niezwłocznego zgłaszania Pracodawcy wszelkich nieprawidłowości związanych z działaniem tego Systemu.

  • Zgłaszanie działowi finansowo-księgowemu Pracodawcy wszelkim informacji dotyczących zmiany kondycji finansowej Klienta.

  • Weryfikacja kondycji finansowej Klienta przed przyjęciem zamówienia, w sposób określony przez Pracodawcę, nie rzadziej niż raz na kwartał kalendarzowy.

Nasze wymagania

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem oraz dobrej organizacji pracy własnej

  • Umiejętność budowania relacji i nastawienie na klienta

  • Zaangażowanie w wykonywane działania

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Rzetelność i terminowość w realizacji zadań

  • Zainteresowanie branżą IT i nowościami technologicznymi

To oferujemy

  • Dużą samodzielność w działaniu i organizacji pracy,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom

  • Udział w wewnętrznych i zewnętrznych projektach konferencjach i szkoleniach poszerzających wiedzę    i  umiejętności

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Wygodne, klimatyzowane biuro w Katowicach

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Pakiet Prywatnej Opieki Medycznej

  • Komfortowe i przyjazne środowisko pracy

  • Możliwość realnego rozwoju i wpływania na rozwój firmy

  • Pracę w stabilnej firmie o bardzo dobrej pozycji w branży

  • Niekorporacyjną atmosferę w firmie

  • Atmosferę otwartości na wymianę wiedzy i doświadczeń

O nas

ITPunkt sp. z o.o. dostarcza najnowocześniejsze narzędzia informatyczne, bazując na rozwiązaniach światowej klasy producentów. Fundament naszej firmy stanowią ludzie, dysponujący ekspercką wiedzą i bogatym doświadczeniem w obsłudze dużych, wymagających Klientów. Od 2010 roku ITPunkt posiada status autoryzowanego partnera wdrożeniowego firmy Dell (DPS), co stanowi potwierdzenie najwyższego poziomu świadczonych usług wdrożeniowych.