Ta oferta pracy jest nieaktualna od 262 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Office Manager

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 04.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Stawiamy na dynamiczny rozwój! Od 2009 roku nieustannie rozszerzamy obszar działania w branży IT, stając się globalnym partnerem handlowym. Oferujemy najlepsze na rynku oprogramowanie, narzędzia do budowy infrastruktury sieciowej, serwerowej oraz rozwiązań chmurowych. Senetic to miejsce dla ambitnych, nastawionych na rozwój specjalistów-pasjonatów w swojej dziedzinie!

    Senetic to blisko 20 Spółek na całym świecie.
    40 krajów objętych sprzedażą.
    70 tyś produktów w ofercie.

    Czekamy na Twoją aplikację!

    Office Manager w grupie międzynarodowych spółek
    Miejsce pracy: Katowice

    Zakres obowiązków:

      Pełna obsługa Administracyjna podmiotów Grupy Senetic, w szczególności:
    • Dbanie o prawidłowe gromadzenie, ewidencję i obieg dokumentów wewnątrz grupy spółek
    • Zarządzanie telefonią komórkową oraz flotową samochodową
    • Odpowiedzialność za organizacje wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych
    • Nadzór nad procesem zamówień i zakupów materiałów biurowych i spożywczych
    • Tworzenie procedur i dokumentów opisujących wewnętrzne procesy grupy
    • Wsparcie procesów związanych z otwieraniem nowych spółek
    • Koordynacja prac związanych z obsługą adresów rejestrowych spółek zagranicznych
    • Kontrola kosztów Administracyjnych biura
    • Wsparcie pracy Zarządu

    Od kandydatów wymagamy:

    • Min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Wykształcenia wyższego bądź studentów ostatniego roku studiów
    • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
    • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
    • Czynnego prawa jazdy kat. B
    • Wysokiej kultury osobistej
    • Zaangażowania i kreatywności
    • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, dokładności oraz skrupulatności

    Korzyści pracy w Senetic

    Swobodna wyjątkowa atmosfera
    Rozwój, własna inicjatywa
    Międzynarodowe środowisko
    Elastyczne formy współpracy

    Integracje mniejsze
    i większe
    Współpraca i kreatywne rozwiązywanie problemów
    Prywatna opieka medyczna
    Karnety sportowe

    Karty podarunkowe
    Nowoczesne biuro
    i narzędzia pracy
    Lekcje języka angielskiego
    Najlepsza kawa
    w mieście ;)

    Jeśli masz dodatkowe pytania - zadzwoń, napisz do naszego działu HR !

    Chcemy przekazać dokładne informacje dotyczące tego stanowiska, firmy, czy też projektów !

    [email protected]

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Więcej o nas na senetic.net