Office Manager

Colliers Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

aleja Roździeńskiego 1a

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentacja firmy w przyjmowaniu gości – witanie gości, przygotowywanie i wskazywanie miejsca spotkania, przygotowanie napojów

  • Zarządzanie korespondencją pocztową nadawanie przesyłek, przyjmowanie i ewidencja przesyłek firmowych i pracowniczych.

  • Przyjmowanie dostaw regularnych, koordynacja przyjęcia (np. dostawy owoców, artykułów biurowych i spożywczych itp.)

  • Zarządzanie prawidłową ewidencją dokumentów firmowych, np. ewidencja dokumentów księgowych, przekazywanie do odpowiedniego zespołu.

  • Organizacja podróży służbowych w współpracy z agentem podróży - przyjmowanie zgłoszeń rezerwacji lotów/taksówek.

  • Agregowanie i przekazywanie zgłoszeń/uwag od pracowników do odpowiednich zespołów/osób.

  • Przyjmowanie zgłoszeń usterek, koordynacja zgłoszenia do Serwisu Technicznego oraz monitorowanie przebiegu zgłoszenia.

  • Kontakt i współpraca z Recepcją, Zarządcą, Działem Technicznym i Ochroną Budynku - w tym m.in. zarządzanie parkingiem, awizacja dostaw, spotkań firmowych itp.

  • Wsparcie w organizacji spotkań/szkoleń/prezentacji/imprez wewnętrznych - realizowanie zamówień cateringowych, przygotowywanie salek konferencyjnych

  • Koordynacja i zarządzanie zamówieniami podstawowego wyposażenia w artykuły biurowe i spożywcze

  • Wsparcie w zarządzaniu rezerwacjami salek konferencyjnych

  • Wsparcie w przeprowadzaniu kampanii informacyjnych wewnętrznych (np. wydruk i udostępnianie plakatów).

  • Zarządzanie sprzętem IT pracowników, przekazywanie, odbiór

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (praca na recepcji, w administracji, w obsłudze klienta itp.)

  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Lubisz i umiesz pracować w zespole

  • Bardzo dobrze poruszasz się w Pakiecie MS Office

  • Znasz język angielski na poziomie dobrym

  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i rzetelną

  • Jesteś dyspozycyjna/y w pełnym wymiarze godzin

To oferujemy

  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji

  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, stabilne warunki zatrudnienia

  • Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie) pakiet kafeteryjny (w tym m.in. karta Multisport) oraz inne benefity

  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021 i 2022

  • Pracę w firmie dbającej o zrównoważony rozwój organizacji

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • program ESG

  • przyjazna atmosfera

Przewidujemy 2 etapy rekrutacji:

1. spotkanie z pracownikiem działu HR i pracownikiem działu Zarządzania Nieruchomościami

2. spotkanie z przełożonym

Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021 i 2022 r.

Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

Przewiń do profilu firmy