Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Manager - Kierownik biura

HERO LABS SP Z O O

6 00010 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Częstochowska 38/52

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura

  • Obsługa korespondencji oraz przesyłek kurierskich

  • Zamawianie oraz koordynowanie dostaw materiałów biurowych oraz art. spożywczych

  • Wprowadzanie, walidacja i koordynacja obiegu faktur

  • Organizacja dokumentów firmowych

  • Wsparcie w realizacji zobowiązań spółki

  • Pomoc przy rekrutacji pracowników

  • Rozliczanie grantów

  • Organizacja spotkań i aktywności socjalnych dla pracowników

Podział czasu pracy
40%

Przygotowywanie dokumentów do rozliczeń i kontrola budżetu

40%

Wsparcie zespołu

10%

Prowadzenie kadr i organizacja wysyłek

10%

Prowadzenie biura i inne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie i/lub wyższe (kierunki administracyjne)

  • Umiejętność logicznego myślenia

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność pracy pod presją, radzenia sobie w podbramkowych sytuacjach

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność

Mile widziane

  • Znajomość programu Comarch Optima

  • Znajomość branży IT

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w renomowanej firmie

  • Ciekawą i twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Dostęp do najnowszych technologii inteligentnych budynków oraz wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości

  • Upusty na produkty sprzedawane przez firmę

  • Dostęp do narzędzi i programów niezbędnych do pracy

  • Zgrany zespół i miłą atmosferę w pracy

  • Premie/bonusy do pensji za zaangażowanie w pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Firma Hero Labs prowadzi w Łodzi biuro badawczo-rozwojowe swoich rozwiązań ze świata Internetu Rzeczy.

Na stanowisku Office manager'a będziesz mieć okazję brać udział w wielu ważnych aspektach rozwoju firmy, a także wpływać znacząco na jej rozwój. Codzienny kontakt z naszymi współpracownikami z innych części Europy pozwoli Ci na rozwój swoich umiejętności w wielu dziedzinach.

Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy