Office Manager - Koordynator biura marketingu

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 2019-01-24
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2019-02-23)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Prowadzimy działalność w zakresie inwestycji oraz budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Jesteśmy czołowym deweloperem na rynku Trójmiasta. Inwestujemy  i zarządzamy nieruchomościami biurowymi, hotelowymi i usługowymi. Poszukujemy do naszego zespołu osoby do pracy na stanowisku:

    OFFICE MANAGER/ KOORDYNATOR BIURA MARKETINGU
    Miejsce pracy: Gdańsk

    ZAKRES ZADAŃ:

    zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura marketingu, poprzez:

    • obsługę administracyjno-organizacyjną biura,
    • tworzenie harmonogramów, monitorowanie postępów, dbanie o poprawność i terminowość realizacji zadań zespołu oraz ich prawidłowe rozliczenie,
    • zarządzanie obiegiem korespondencji oraz dokumentów,
    • redagowanie pism, umów, współpraca z kancelarią,
    • przygotowywanie zestawień/prezentacji, jak również raportów i analiz sprzedaży,
    • zarządzanie kalendarzem spotkań i urlopów,
    • nawiązywanie kontaktów i negocjowanie warunków współpracy z kontrahentami i dostawcami,
    • wsparcie zespołu marketingu w aktywności w social media oraz przy tworzeniu materiałów informacyjnych i reklamowych,
    • współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi firmy,
    • realizowanie innych zadań organizacyjno-administracyjnych.

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • doskonałe umiejętności organizacyjne i interpersonalne,
    • co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • biegłe posługiwanie się pakietem MS Office w środowisku Windows,
    • orientacja na realizację celów, duża inicjatywa działań,
    • samodzielność, doskonała organizacja i dynamika pracy,
    • wysoka kultura osobista, asertywność, komunikatywność,
    • umiejętności analityczne i negocjacyjne,
    • punktualność, skrupulatność i dokładność,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • podstawowa wiedza z zakresu prawa i finansów,
    • prawo jazdy kat. B.

    CO OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub o umowę cywilnoprawną,
    • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • ciekawą pracę w kameralnym i zgranym zespole,
    • przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
    • świadczenia dodatkowe, w tym karta multisport, pakiet ubezpieczenia pracowniczego,
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy.

    Zapraszamy do składania CV poprzez przycisk APLIKUJ/APLIKUJ TERAZ, znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Zapewniamy kandydatom całkowitą dyskrecję.

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.