Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Manager

Black LabelO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie prostych raportów i zestawień księgowych

  • Przygotowywanie dokumentów i dbanie o ich obieg

  • Pomoc przy organizowaniu spotkań integracyjnych

  • Wsparcie działań HR, m.in. pomoc w onboardingu

  • Przygotowanie stanowiska dla nowych pracowników

  • Zarządzanie oraz ewidencja biurowym sprzętem firmowym

  • Proste, codzienne czynności administracyjne

  • Dbanie o biuro i zaopatrzenie

Nasze wymagania

  • Na pewno musisz lubić wypełnianie swoich obowiązków, pracę wśród ludzi i z ludźmi

  • Musisz też być osobą bardzo dokładną, zorganizowaną, samodzielną i proaktywną

  • Dobra znajomość języka angielskiego jest mile widziana

  • Dużym plusem będzie też podstawowa wiedza z księgowości i doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Nienormowany czas pracy

  • Pracę w płaskiej strukturze

  • Stałe i długie zatrudnienie

  • Opieka zdrowotna

  • Karta multisport

  • Uber

  • Szkolenia zawodowe

  • Indywidualne lekcje angielskiego

Black Label

Szukamy kogoś kto będzie sercem naszego zespołu i zostanie z nami na dłużej.

Przewiń do profilu firmy