Oferta pracy

Office Manager

Pragmatic CodersO firmie

Pragmatic Coders

aleja 29 Listopada 20

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy biura oraz zapewnienie jego sprawnego funkcjonowania poprzez: współpracę z dostawcami i koordynację zamówień (biurowych, sprzętowych, spożywczych, itp.), dbanie o prawidłowy obieg korespondencji, obsługę telefonu firmowego oraz poczty e-mail, opiekę nad sprzętem firmowym - nadzór nad procesem wymiany i zamawiania sprzętu, prowadzenie ewidencji, kontakt z firmami serwisowymi, nadzór nad dokumentacją - polisami, dokumentami leasingowym i innymi, współpracę z partnerami zewnętrznymi - administracją budynku oraz biura partnerskiego, firmami wspierającymi pracę biura, dostawcami, kurierami.

  • Tworzenie wyjątkowej atmosfery w biurze i budowanie pozytywnych doświadczeń naszych Współpracowników poprzez: organizację eventów i wyjazdów integracyjnych, celebrowanie ważnych wydarzeń i wszystko inne, co przyjdzie Ci do głowy.

  • Prowadzenie rejestru benefitów (karta Benefit, ubezpieczenie medyczne, lekcje języka angielskiego, biblioteczka firmowa).

  • Współpraca z Zarządem i zespołem HR.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem biurem,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego,

  • Dokładność i uważność w wykonywaniu zadań,

  • Samodzielność i świetna organizacja swojej pracy,

  • Zorientowanie na potrzeby współpracowników oraz umiejętność budowania i podtrzymywania relacji,

  • Kreatywność niezbędna do budowania i wspierania świetnej atmosfery w biurze jak i wśród osób pracujących zdalnie,

  • Umiejętność pracy z narzędziami GSuite i Slack.

To oferujemy

  • Rozwój (wewnętrzne procesy wymiany wiedzy i doświadczeń, budżet szkoleniowy)

  • Autonomia i decyzyjność

  • Świetni gracze zespołowi – współpraca, wzajemna pomoc, wymiana wiedzy i doświadczeń – to nasza codzienność!

  • Elastyczne godziny pracy, płaska struktura organizacyjna, oparta o zaufanie i profesjonalizm, imprezy i wyjazdy firmowe, pakiet medyczny i sportowy i wiele więcej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Lubisz tworzyć wyjątkową atmosferę w miejscu pracy?

Szukasz miejsca, w którym możesz wdrażać swoje świetne pomysły?

Chcesz pracować z ludźmi, którzy naprawdę znają się na tym co robią?

Cieszy Cię dbanie o ład i porządek, a pragmatyzm masz we krwi?

Jeśli tak, to może połączymy siły?

Jeśli chcesz pracować w rozwijającej się organizacji z branży IT, tworzącej nowoczesne rozwiązania technologiczne dla klientów z całego świata, to dobrze trafiłaś/trafiłeś!

Przewiń do profilu firmy

Nie interesuje nas świetnie napisane CV. Za to realne umiejętności i podejście już tak.

Dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach, które czekają na Ciebie w Pragmatic Coders – odezwij się do nas!