Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Manager

SemihalfO firmie

  • Krakusa 11, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Semihalf

Krakusa 11

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura, tworzenie przyjaznych i komfortowych warunków pracy.

  • Prowadzenie dokumentacji biurowej.

  • Zarządzanie oraz ewidencja środków trwałych.

  • Obsługa procesu zakupów i zamówień.

  • Kontrola i nadzór nad współpracą z firmami zewnętrznymi.

  • Pomoc przy organizowaniu spotkań i wydarzeń firmowych (wyjazdy integracyjne, urodziny członków zespołu, eventy firmowe, itp.)

  • Wsparcie działań HR (wdrażanie nowych pracowników, tworzenie newslettera, dbanie o komunikację wewnętrzną).

  • Codzienne czynności administracyjne (obsługa poczty, współpraca z firmami kurierskimi, bieżąca obsługa pracowników, obsługa gości, etc.).

Nasze wymagania

  • Doskonała organizacja pracy - ta rola jest wielozadaniowa i wymaga świetnego planowania.

  • Umiejętność zarządzania własnym czasem pracy i efektywne wykonywanie powierzonych zadań.

  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

  • Podstawowa wiedza z księgowości i zagadnień kadrowo-płacowych.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office - praca z Excelem to Twoje naturalne środowisko.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (na co dzień pracujemy z klientami zagranicznymi).

  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Stabilną, choć pełną wyzwań, pracę w firmie o prostej strukturze organizacyjnej.

  • Indywidualne traktowanie, długofalowe podejście (szukamy osoby chcącej związać się z firmą na dłużej i razem z nami budować najlepsze miejsce pracy w branży).

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, coroczne podwyżki i bardzo motywujące premie roczne.

  • Prywatną opiekę zdrowotną Lux Med dla Ciebie i Twoich bliskich.

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

  • Budżet szkoleniowy dostępny po okresie próbnym.

  • Pracę w komfortowym i nowocześnie urządzonym biurze na krakowskim Zabłociu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Semihalf

W Semihalf zajmujemy się tworzeniem specjalistycznego oprogramowania (systemy wbudowane, ang. embedded systems).

Nasz zespół liczy obecnie ok. 50 osób, głównie i nżynierów-programistów, pracujących nad projektami dla najlepszych firm technologicznych na świecie. Współpracujemy z klientami z Doliny Krzemowej (USA), Izraela, Francji i Wielkiej Brytanii.

Budujemy dla l udzi dobre miejsce do pracy, stale się rozwijamy. Wkrótce przenosimy się do nowego biura na Zabłociu i potrzebujemy pomocy w jego prowadzeniu.

Jeśli lubisz kiedy dużo się dzieje, cenisz świetną organizację i wyzwania, zgłoś się do nas!

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy i jaki styl pracy preferujemy?

  • Odnajdziesz się u nas jeśli jesteś osobą bystrą, bardzo dokładną, samodzielną i proaktywną.

  • Cenimy nastawienie na ciągłe usprawnianie procesów i ulepszanie swojego środowiska pracy.

  • Lubimy szybko i skutecznie rozwiązywać proste problemy, i nigdy nie odpuszczać większym trudnościom.

  • Będzie Ci się podobać jeśli lubisz pracę wśród ludzi i dla ludzi, a dobra atmosfera w pracy jest dla Ciebie priorytetowa.

  • Ważne jest dla nas otwarcie na informację zwrotną i ciągła chęć podnoszenia jakości własnej pracy.