Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Manager

Exact Group Sp. z o.o.

4 50010 500 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i organizacja pracy biura poprzez planowanie, organizowanie, nadzorowanie, kontrolowanie i koordynowanie działalności podległych komórek organizacyjnych w celu osiągania wyznaczonych zadań.

  • Sporządzanie i opracowywanie raportów, analiz, zestawień oraz innych dokumentów w zakresie zleconym przez Zarząd

  • Wsparcie pracy Zarządu w kwestiach formalnych, administracyjnych oraz organizacyjnych

  • Identyfikacja obszarów do poprawy oraz rozwiązywanie problemów powstałych na styku pracy poszczególnych wydziałów. Rozwiązywanie problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej.

  • Dbanie o sprawną komunikację między pracownikami a zarządem

  • Weryfikacja w imieniu Zarządu efektów pracy podległych zespołów

  • Bieżące sprawy biurowo-magazynowe (skanowanie, drukowanie, przygotowywanie i wysyłanie korespondencji, przygotowywanie zamówień, fakturowanie)

  • Aktywny udział w rozwoju firmy i realizacja projektów organizacyjnych i strukturalnych

  • Dbałość o ciągłą poprawę wyników operacyjnych w nadzorowanym obszarze poprzez podejmowanie odpowiednich działań zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami w zakresie jakości, tempa realizacji, bezpieczeństwa pracy

  • Zarządzanie oraz nadzór nad terminowością i procesem obsługi zamówień,

  • Analiza istniejących procesów operacyjnych pod kątem efektywności i ich optymalizacja

  • Wdrażanie najnowszych rozwiązań technologicznych - (takich jak CRM, WMS itp.) Zarządzanie całym cyklem projektu, uruchamianie, wdrażanie i zamykanie projektu, wyznaczanie zadań do wykonania, ustalanie harmonogramu, mierzenie postępu prac

  • Wykonywanie innych obowiązków zleconych przez Zarząd

Nasze wymagania

  • Jeśli

  • Jesteś osobą zorganizowaną, punktualną i samodzielną

  • Cechuje Cię:

  • Lojalność, wytrwałość, dokładność, sumienność, samodzielność i kreatywność w realizacji powierzonych zadań

  • Silne poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki

  • Uczciwość oraz wysoki poziom zaangażowania

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętności planowania, a także zarządzania swoim czasem i pracą

  • Posiadasz wysoki poziom asertywności, doskonałe umiejętności komunikacyjne, zdolności organizacyjne i interpersonalne,

  • Mocno rozwinięte umiejętności zarządzania personelem,

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami lub przeprowadzaniu zmian reorganizacyjnych

  • Biegle poruszasz się w pakiecie MS Office (zwłaszcza Excel) oraz w obsłudze komputera oraz sprzętów i programów biurowych

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat.B.

  • Posiadasz co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku związanym z asystą biurową

  • Wyższe wykształcenie,

To oferujemy

  • Otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju

  • Wsparcie inicjatyw pracowniczych

  • Multisport (po okresie próbnym)

  • Opieka medyczna (po okresie próbnym)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Exact Group Sp. z o.o. reprezentująca na polskim rynku EXACT GmbH & Co.KG, z siedzibą w Remscheid (Niemcy) znanej europejskim odbiorcom od ponad 60 lat. Nasze produkty zawsze symbolizowały najwyższą jakość, precyzję wykonania i maksymalne zaawansowanie technologiczne. W ofercie posiadamy ponad 8 000 artykułów są miedzy innymi gwintowniki, pogłębiacze, wiertła stopniowe, narzynki, wiertła koronowe oraz inne narzędzia precyzyjne do obróbki metali, które są sprzedawane pod markami Exact i Eventus by Exact poprzez sieć dystrybutorów w całej Polsce.

www.exactpolska.pl

Poszukujemy ludzi z pasją do sprzedaży!

Jeśli jako przedstawiciel handlowy realizujesz swoje ambicje zawodowe i daje Ci to satysfakcję, to właśnie takich osób potrzebujemy!

Jeśli interesuje Cię praca w pełnym wyzwań środowisku oraz chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności – zapraszamy Cię do Exact Polska.

Przewiń do profilu firmy