Logo Pracuj.pl

Office Manager

Gama-M Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem pracowników działu administracji
  • Odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji
  • Wspieranie kadry kierowniczej w sprawach administracyjno-organizacyjnych
  • Zarządzanie dokumentacją firmową
  • Ścisła współpraca z księgowością zewnętrzną - przygotowywanie dokumentów księgowych i kadrowych
  • Bieżąca obsługa i kontrola zobowiązań i należności firmy,
  • Przygotowywanie umów o pracę, umów zlecenie,
  • Kontrola realizacji kontraktów deweloperskich zawartych z podwykonawcami, w tym kontrola rozliczeń finansowych, gromadzenie danych i przygotowywanie rozliczeń inwestycji
  • Ścisła współpraca z prawnikiem i kancelarią notarialną, koordynowanie procesu przygotowania dokumentacji (umów, uchwał itp.)
  • Kompleksowa obsługa kredytów firmowych, przygotowywanie dokumentacji do wniosku kredytowego, współpraca z bankami, dbanie o prawidłową obsługę kredytów wypłaconych
  • Kontakty z Urzędami oraz innymi instytucjami (ZUS, US, Urząd Miasta)

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: rachunkowość, ekonomia, zarządzanie lub podobne.
  • Znajomość ogólnych zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office), mile widziana znajomość systemu CRM oraz Comarch Optima
  • Doskonale rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Samodzielność, inicjatywa i skuteczność w działaniu
  • Mile widziana znajomość branży deweloperskiej
  • Umiejętność łączenia informacji z różnych źródeł

To oferujemy

  • UMOWA NA ZASTĘPSTWO DO IX.2024
  • Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Firma deweloperska z ugruntowaną pozycją na krakowskim rynku, w związku z dynamicznym rozwojem, zatrudni na stanowisko: Office Manager.

Office Manager, Kraków