Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Manager

MSHG ACCOUNTING

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Grodzka 40

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i prowadzenie biura, utrzymanie porządku, dbanie o zaopatrzenie;

  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej (tradycyjnej i elektronicznej);

  • nadzór nad obiegiem dokumentów;

  • zarządzanie ewidencją umów, aneksy, podpisy, realizacja;

  • przygotowywanie (samodzielne lub we współpracy) odpowiedzi na korespondencję, decyzje, wnioski, odwołania;

  • współpraca z managerami restauracji oraz szefami kuchni,, księgowością, kadrami, HR, Dyrektorem Operacyjnym i Prezesem;

  • współpraca z kancelarią prawną, notarialną, Izbą Rzeczników Patentowych, ZIKIT, Urzędem Miasta, Urzędem Skarbowym, grafikiem, drukarnią, brokerem, bankiem, leasingodawcą oraz innymi instytucjami;

  • wsparcie w organizacji eventów, spotkań firmowych i innych tego typu projektów;

  • organizacja wyjazdów służbowych;

  • wsparcie komunikacji między działami a restauracjami;

  • wspomaganie pracowników w sprawach administracyjnych i organizacyjnych;

  • przyjmowanie gości firmy;

  • wdrażanie usprawnień, pomysłów;

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wysoki poziom kultury osobistej,

  • komunikatywność,

  • dobra organizacja pracy i terminowość realizacji zadań,

  • kreatywność i samodzielność,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • komunikatywny język angielski;

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • uczestnictwo w ciekawych projektach,

  • atrakcyjne bonusy,

  • wspaniałą kuchnię,

  • dostęp do pakietu medycznego,

  • pracę w biurze w centrum Krakowa,

  • wpływ na kreowanie standardów w obszarze administracji, zarządzanie zmianą oraz procesami.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez formularz.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w najszybszym możliwym terminie.

Grupa wyjątkowych krakowskich restauracji MSHG - Bianca, Boccanera, Boscaiola, Fiorentina, Kogel Mogel, La Campana, La Grande Mamma, Mamma Mia, Szara Gęś, The Spaghetti, Wesele.

Przewiń do profilu firmy