Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Manager

Wind-Tech Services Rechlin GmbH

  • Müritzstr 11, 17248 Rechlin , Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i wspieranie we wszystkich obowiązkach administracyjnych w biurze

  • Zarządzanie zapasami materiałów biurowych i składanie zamówień w razie potrzeby

  • Wykonywanie obowiązków recepcjonisty: witanie gości, odbieranie połączeń, maili

  • Odbieranie i sortowanie poczty przychodzącej i dostaw oraz zarządzanie pocztą wychodzącą

  • Opracowanie polityki i procedur biurowych oraz zapewnienie ich właściwego wdrożenia

  • Pomoc w planowaniu i kontroli operacji

  • Planowanie i organizacja szkoleń dla wszystkich pracowników i związane z tym rezerwacje

  • Rezerwacje

  • Pomoc kierownictwu w spotkaniach z klientami, prezentacjach

  • Identyfikowanie możliwości usprawnienia procesów i zarządzania biurem oraz projektowanie i wdrażanie nowych systemów

  • Zapewnienie innego wsparcia administracyjnego w razie potrzeby, w tym planowanie spotkań grupowych, utrzymywanie kalendarzy, prowadzenie badań i tworzenie raportów

  • Kontrolowanie i raportowanie zespołu

  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w zakresie administracji biznesowej, komunikacji lub pokrewnej dziedziny

  • 2-5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku administracyjnym/biurowym lub jako pomoc w zarządzaniu

  • Dobra znajomość języka niemieckiego - w mowie i piśmie

  • Duże umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem oraz zdolność do ustalania priorytetów

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • umiejętności rozwiązywania problemów i zdolności analityczne

  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office

  • Znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do podróży

To oferujemy

  • Dobre wynagrodzenie

  • Samochód służbowy

  • Mieszkanie służbowe

  • Elastyczność w zakresie czasu pracy