Oferta pracy

Office Manager

Delivence

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pełna obsługa administracyjna firmy i zespołu,

  • zarządzanie kalendarzem firmy, korespondencją, skrzynkami mailowymi oraz zdalnym biurem firmy,

  • opieka nad procesami administracyjnymi, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych,

  • reprezentacja firmy w ramach pierwszego kontaktu oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

  • współpraca z biurem prawnym i księgowym,

  • podstawowa obsługa księgowa m.in.: wystawianie faktur, obsługa konta bankowego, pilnowanie terminów i weryfikacja spływających należności, uczestnictwo w procesie comiesięcznych rozliczeń pracowników,

  • przygotowywanie raportów, researchu i dokumentów na potrzeby wewnętrzne firmy,

  • uczestnictwo w procesach optymalizacji, zmian i wdrożeń w firmie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, min. licencjat,

  • min. 2 letnie doświadczenie w obsłudze i zarządzaniu procesami administracyjnymi firmy,

  • doświadczenie we współpracy z przedsiębiorstwami z branży IT,

  • doświadczenie w pracy zdalnej i w międzynarodowym środowisku,

  • wiedza z zakresu rachunkowości, finansów i kadr na poziomie pozwalającym na sprawną komunikację i wymianę informacji z biurem księgowym,

  • niezależność, zorganizowanie, terminowość, komunikatywność, wyznaczanie priorytetów i zorientowanie na cel,

  • umiejętność pracy w zadaniowym i dynamicznym środowisku,

  • zmysł estetyczny i podstawowe zdolności obróbki graficznej dokumentów,

  • zrozumienie struktury biznesowej/funkcjonalnej firmy z branży IT,

  • analityczny umysł i umiejętność przeprowadzania researchu z różnych obszarów,

  • znajomość narzędzi do zarządzania i organizacji pracy (np. Trello, Slack, Jira),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację pisaną i mówioną.

To oferujemy

  • pracę zdalną przez cały okres współpracy,

  • współpracę z małym, młodym i przyjaznym zespołem, otwartym na pomysły i sugestie,

  • realny wpływ na rozwój firmy,

  • pracę na najnowszych technologiach i narzędziach,

  • uczestnictwo w projektach IT dla klientów z różnych części świata,

  • pełną samodzielność i swobodę w działaniu i podejmowaniu decyzji,

  • różne formy współpracy, dostosowane do potrzeb (umowa zlecenie, kontrakt B2B),

  • wsparcie merytoryczne i praktyczne,

  • rynkowe wynagrodzenie, uzależnione od doświadczeń i umiejętności.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

Delivence

Delivence to software house działający w środowisku międzynarodowym, zajmujący się projektowaniem, implementowaniem i wdrażaniem aplikacji z obszaru Data Driven, technologii Marketingowych oraz aplikacji webowych. Dostarczane przez nas rozwiązania są dopasowane do oczekiwań klientów, jednocześnie zapewniając im najwyższy poziom obsługi klienta.

Delivence to młody, przyjazny zespół pracujący w atmosferze szacunku, szczerości i wzajemnego zaufania. Współpracujemy odpowiedzialnie, transparentnie i w sposób zorganizowany. Dzielimy się wiedzą, jesteśmy dla siebie wyrozumiali i wspieramy się w codziennych zadaniach. Pracujemy zdalnie, unikamy stresu i pracy pod presją czasu, szanujemy czas wolny.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.