Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Office Manager

  • Piastów, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GPSH Sp. z o.o.

    GPSH Sp. z o.o. oferuje wysokiej jakości rozwiązania techniczne w zakresie monitoringu pojazdów i obiektów. Świadczymy usługi montażu urządzeń monitoringu w różnego typu obiektach.

    Miejsce pracy: Piastów

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy do naszego biura w Piastowie mieszczącego się w Instytucie Polimerów osoby na stanowisko "Office Managera". Zakres obowiązków obejmuje m. in. wystawianie dokumentów, przygotowywanie ofert, kontrola sald klientów, kontrola stanów magazynowych, raportowanie do odpowiednich instytucji, wsparcie w marketingu.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. policealne
    • umiejętność samodzielnego tworzenia arkuszy kalkulacyjnych, redagowania tekstów
    • podstawowa wiedza techniczna (konieczna do sporządzania ofert i komunikacji z klientami oraz działem technicznym)
    • umiejętność samodzielnego działania, jak i pracy w zespole
    • dobra organizacja pracy, dyscyplina, rzetelność
    • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • umowę o pracę
    • zdobywanie doświadczenia w młodym, dynamicznym zespole
    • szkolenia zawodowe, produktowe
    • szeroki zakres samodzielności, przyjazną atmosferę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.