Oferta pracy

Office Manager - Specjalista ds. Administracji

Promotraffic Sp. z o.o.

4 0005 200 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy biura

  • Zarządzanie obiegiem dokumentacji firmowej

  • Logistyka zakupów biurowych

  • Administrowanie wstępnym etapem obsługi procesów księgowych

  • Organizacja eventów firmowych

  • Obsługa spotkań z klientami

  • Archiwizacja dokumentacji firmowej, digitalizacja dokumentów

  • Kontakt z dostawcami, partnerami zewnętrznymi, klientami

Nasze wymagania

  • Min rok doświadczenia zawodowego w pracy w dziale administracji/recepcji dużej organizacji

  • Wykształcenie kierunkowe (mile widziane kierunki ekonomia, prawo, zarządzanie)

  • Doskonała znajomość obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza Excel, PP) oraz doświadczenie w pracy w systemach ERP

  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Odwaga w działaniu, kreatywność, szukanie rozwiązań tam, gdzie inni widzą problemy

  • Pozytywne nastawienie do zadań

  • Uczciwość i wysoka etyka pracy

  • Doskonałe zdolności organizacyjne, umiejętność priorytetyzacji i planowania zadań

  • Asertywność i skuteczne egzekwowanie ustalonych w firmie zasad i procedur

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w ramach umowy o pracę w przedziale 4000-5200 brutto

  • Umowa o pracę/zlecenie lub współpraca B2B, w biurze w dogodnej lokalizacji w Krakowie (możliwość parkowania!)

  • Solidne, zaplanowane wdrożenie w organizację i procesy

  • Wsparcie przełożonego w Planowanie własnego rozwoju zawodowego

  • Wpływ na kształtowanie kultury organizacji

  • Benefity pracownicze - opieka medyczna, karta multisport, finansowanie szkoleń branżowych, bonusy okolicznościowe

  • Eventy budujące społeczność Promotraffic

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • świętowanie urodzin

Promotraffic to nowoczesna firma w branży digital marketing, którą tworzy grono ekspertów ecommerce. Wyróżniamy się światowej klasy narzędziami działającymi w oparciu o machine learning oraz unikalnym know how.

Pracujemy dla takich marek jak Puccini, Sneakerstudio, Selfieroom, Ziko, Rolmarket, Ole Ole czy Cartoon Network.

Nasz zespół to obecnie ponad 70 doświadczonych osób, które mają marketing internetowy we krwi. Cenimy pasję do swojej pracy, zaangażowanie i ciągłe doskonalenie siebie i swojego środowiska pracy.

Przewiń do profilu firmy