Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Manager - Specjalista ds. administracyjnych

AtomStore Sp z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
4 0005 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0005 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji kadrowej oraz księgowej dla kancelarii podatkowej (listy obecności, wnioski urlopowe, listy płac, ewidencja kosztów)

  • weryfikacja dokumentów sprzedażowych (faktury, faktury pro forma, zaliczki) wystawianych za pomocą systemu CRM

  • weryfikacja płatności od klientów, wysyłanie przypomnień dotyczących przeterminowanych płatności, kontakt z dłużnikami, przygotowywanie raportów dla zarządu, dokumentacji dla kancelarii prawnej

  • weryfikacja i archiwizowanie umów z klientami, umów z partnerami, dokumentacji niezbędnej przy realizacji projektów UE, współpraca z firmą konsultingową zajmującą się zarządzaniem projektami UE

  • przygotowywanie umów o pracę, umów zlecenie, b2b, weryfikacja i zlecenie badań, szkoleń BHP

  • wsparcie kierownictwa w organizacji procesów rekrutacyjnych oraz realizacja zadań z obszaru HR wdrażanych w firmie

  • prowadzenie rozliczenia delegacji krajowych

  • organizacja i obsługa spotkań oraz wyjazdów firmowych

  • pomoc w organizacji bieżącego pracy biura - zamówienia materiałów biurowych, środków czystości, kawy, herbaty, zlecenia drobnych napraw, itp.

  • odbiór korespondencji firmowej, zamawianie kurierów, wysyłka listów

  • podstawowa obsługa sekretarska zarządu (rezerwacja biletów, noclegów, skanowanie dokumentów, etc.)

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym

  • podstawowa znajomość obsługi kadr, procesów księgowych - mile widziani student/ka ostatnich lat ( studia zaoczne/wieczorowe) lub absolwent/-ka kierunku rachunkowość, administracja HR, prawo lub kierunków pokrewnych

  • dyspozycyjność - praca na pełny etat lub min. ¾ etatu

  • mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej w firmie prowadzącej pełną księgowość

  • sumienność i skrupulatność

  • bardzo dobra znajomość MS Word, Excel (lub Google Docs)

  • podstawowa znajomość angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • 4000 - 5500 brutto

  • pracę w nowoczesnym biurze położonym w atrakcyjnej lokalizacji w Krakowie

  • benefity np. dopłatę do karty FitSport

  • umowę o pracę, zlecenie lub B2B w zależności od preferencji

  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia

AtomStore to jeden z najlepszych systemów e-commerce dostępnych w Polsce. Nasz system wyróżnia się bardzo szeroką funkcjonalnością, która obejmuje takie moduły i funkcje, jak personalizacja oferty, rekomendacje, marketing automation czy integrację z marketplaces. Platforma wybierana jest przez duże i średnie sklepy internetowe. W swoim portfolio mamy takie marki jak iSpot, DeeZee, Manta, TaiwanGun, Cocolita,, Ogrodosfera, Nowa Farmacja, Preorder i wiele innych.

Jeśli interesuje Cię praca w dynamicznej firmie IT, zgłoś się do nas.

Przewiń do profilu firmy