Logo Pracuj.pl

Office manager / Specjalista/ka ds. administracji

MONAMICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna realizacja bieżących zadań biurowych i administracyjnych
  • Współpraca z Kancelarią Radcowską
  • Opracowywanie i weryfikacja dokumentów (np. umów lub wniosków)
  • Kompleksowa organizacja pracy biura
  • Koordynacja obiegu dokumentacji
  • Komunikacja między działami
  • Wprowadzanie do systemów i baz danych niezbędnych informacji
  • Przygotowywanie i redakcja prezentacji, raportów, analiz na potrzeby firmy
  • Wsparcie Zarządu Spółki w bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dobre zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Dokładność, terminowość, samodzielność
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Wysoka kultura osobista, dynamizm oraz profesjonalizm
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznym otoczeniu
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

MONAMICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MONAMICA jest symbolem ekskluzywnej biżuterii z nadzwyczajnymi diamentami. Naturalne, kolorowe diamenty występują w przyrodzie niezwykle rzadko, a każdy z nich jest niepowtarzalny. Cieszymy się, że od teraz, dzięki MONAMICA te najrzadsze brylanty na świecie, w pełnej ferii barw, od jasnego różu przez odcienie fioletu, żółcie, zielenie aż do szarości i czerni mogą poszerzyć kolekcję biżuterii.

Oprócz wysokiej jakości surowego diamentu, o ekskluzywności biżuterii świadczy też szlif, a także osadzenie brylantu. W MONAMICA diamenty szlifowane są przez najwyższej klasy szlifierzy. Następnie, w światowej stolicy brylantów, Antwerpii, mistrzowie jubilerstwa z najwyższą dbałością o każdy szczegół, tworzą ręcznie brylantowe dzieła sztuki.

Office manager / Specjalista/ka ds. administracji, Szczecin