Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office manager / Specjalista/ka ds. administracji

MONAMICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna realizacja bieżących zadań biurowych i administracyjnych

  • Współpraca z Kancelarią Radcowską

  • Opracowywanie i weryfikacja dokumentów (np. umów lub wniosków)

  • Kompleksowa organizacja pracy biura

  • Koordynacja obiegu dokumentacji

  • Komunikacja między działami

  • Wprowadzanie do systemów i baz danych niezbędnych informacji

  • Przygotowywanie i redakcja prezentacji, raportów, analiz na potrzeby firmy

  • Wsparcie Zarządu Spółki w bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Dobre zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Dokładność, terminowość, samodzielność

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe

  • Wysoka kultura osobista, dynamizm oraz profesjonalizm

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznym otoczeniu

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

MONAMICA jest symbolem ekskluzywnej biżuterii z nadzwyczajnymi diamentami. Naturalne, kolorowe diamenty występują w przyrodzie niezwykle rzadko, a każdy z nich jest niepowtarzalny. Cieszymy się, że od teraz, dzięki MONAMICA te najrzadsze brylanty na świecie, w pełnej ferii barw, od jasnego różu przez odcienie fioletu, żółcie, zielenie aż do szarości i czerni mogą poszerzyć kolekcję biżuterii.

Oprócz wysokiej jakości surowego diamentu, o ekskluzywności biżuterii świadczy też szlif, a także osadzenie brylantu. W MONAMICA diamenty szlifowane są przez najwyższej klasy szlifierzy. Następnie, w światowej stolicy brylantów, Antwerpii, mistrzowie jubilerstwa z najwyższą dbałością o każdy szczegół, tworzą ręcznie brylantowe dzieła sztuki.

Przewiń do profilu firmy