Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Manager / Specjalista/-ka ds. Administracji

WILLS INTEGRATED

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Administracyjna obsługa biura

  • Archiwizacja i przechowywanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Nadzór nad zaopatrzeniem biura w niezbędne materiały i artykuły biurowe oraz narzędzia do pracy (w tym subskrypcje licencyjne)

  • Organizacja podróży służbowych

  • Redagowanie pism

  • Zarządzanie korespondencją wewnętrzną i zewnętrzną, zapewnienie poprawnego obiegu dokumentów

  • Ścisła współpraca z biurem rachunkowym i kancelarią prawną

  • Sporządzanie prostych rozliczeń i podsumowań

  • Obsługa programu księgowo-płatniczego w tym obsługa faktur

  • Funkcje reprezentacyjne i bieżące wspieranie pracy zarządu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Samodzielność, zaangażowanie, orientacja na realizację celu

  • Łatwość nawiązywania relacji

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność nadawania priorytetów

  • Znajomość środowiska MS

To oferujemy

  • Dobrana do preferencji forma zatrudnienia (UoP/B2B)

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Transparentna drabinka płac i przejrzysty system premiowy

  • Kultura organizacji pracy oparta na dialogu

  • Praca w dynamicznym środowisku w ramach 30-osobowego zespołu

  • Okazjonalne odwiedziny piesków

  • Dostęp do wybranych prenumerat magazynów branżowych i firmowej biblioteczki

  • Stały dostęp do całkiem niezłych, choć strasznie suchych żartów

  • Spotkania integracyjne i eventy firmowe, szuflada z ciastkami, kawa i filtrowana woda bez ograniczeń

Zajmujemy się marketingiem. Budujemy trwałą wartość w biznesie za pomocą efektywnej komunikacji. Realizując projekty dla naszych klientów integrujemy wiedzę z kilku obszarów: Public Relations, Performance, Strategy, Creative, Digital, Branding i Design. Za priorytety stawiamy sobie celowość działań, aktywną współpracę otwartą na wiele perspektyw i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań.

Wśród naszych Klientów są: PKP Intercity, Moico, Swiss Krono, Dekoral, Vozilla, Isover, Blachotrapez, Kakto czy Medcom.

Przewiń do profilu firmy