Logo Pracuj.pl

Office Manager

Grupa TOMO firmie

Grupa TOM

Pomorska 112

Prawobrzeże

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • aktywne wsparcie procesów w obszarach: HR, marketingu, promocji i reklamy oraz koordynacja pracy grupy spółek o szerokim spektrum działania m.in. przemysł i luksusowe nieruchomości,
  • inne zadania powiązane z obsługiwanymi projektami w grupie 6 spółek,
  • organizacja targów i eventów,
  • zarządzanie obiegiem i archiwizacją dokumentów.

Nasze wymagania

  • umiesz zorganizować pracę swoją i innych,
  • lubisz zróżnicowane zadania,
  • jesteś otwarta/-y i komunikatywna/-y,
  • posiadasz zdolność do pracy pod presją czasu,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarach marketingu, promocji, HR lub na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • różnorodność zadań i towarzyszenie firmie w jej rozbudowie
  • możliwość udziału w wielu ciekawych projektach
  • szerokie możliwości rozwoju w wybranym przez siebie kierunku

Grupa TOM to 6 spółek prowadzących działalność w branżach: międzynarodowego handlu stalą i surowcami z recyklingu , zagospodarowania odpadów przemysłowych oraz nieruchomości hotelowo-wypoczynkowych. Zatrudniamy w swoich strukturach 250 osób. W związku z rozwojem działalności deweloperskiej w obszarze nieruchomości rekreacyjnych oraz wielu jednocześnie realizowanych projektach , zarówno w górach jak i nad morzem poszukujemy osoby na stanowisko: Office Manager.

Office Manager, Pomorska 112, Prawobrzeże, Szczecin