Oferta pracy

Office Manager

Frisco SA O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
 Jesteśmy liderem warszawskiego
rynku zakupów spożywczych
z dostawą do domu.

Dołącz do naszego zespołu!

Twoje zadania:

  • Bieżąca obsługa sekretariatu firmy, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, segregowanie i przekazywanie korespondencji do adresatów na terenie firmy, obsługa połączeń telefonicznych oraz poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Bieżąca obsługa spotkań służbowych
  • Organizacja imprez firmowych
  • Skanowanie i archiwizacja dokumentów
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów
  • Wsparcie administracyjne pracy wszystkich działów w biurze
  • Tworzenie korespondencji biznesowej
  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze
  • Aktywny udział w procesie digitalizacji obiegu dokumentacji wewnętrznej

Doceniamy:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziani studenci
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (B1/B2)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zdolności organizacyjne
  • Odpowiedzialność, dokładność, punktualność, kultura osobista
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Sekretarki/Recepcjonistki

Oferujemy dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi
  • Ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe
  • Codziennie świeże owoce w biurze
  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczeń.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W CELU UDZIAŁU W REKRUTACJI

I KLAUZULA INFORMACYJNA

Prosimy o zmieszczenie w CV klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Frisco S.A. z siedzibą w Warszawie (03-840), ul. Grochowska 306/308 w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym”.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację o jej wycofaniu do Frisco S.A. z siedzibą w Warszawie na adres e-mail [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ponadto informujemy, iż zebranie części danych tj. imienia i nazwiska, daty urodzenia, wskazanych przez Państwa danych kontaktowych, niezbędnych do zatrudnienia danych o wykształceniu, kwalifikacji zawodowych oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia jest obowiązkiem prawnym nałożonym na Administratora, wyrażonym w art. 221 kodeksu pracy.

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Frisco S.A. z siedzibą w (03-840) Warszawie ul. Grochowska 306/308, (zwany dalej „Administratorem”). Z Administratorem można się skontaktować przy pomocy adresu [email protected]
  2. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacyjnego.
  3. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest wyrażona przez Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) oraz obowiązek prawny nałożony na Administratora (art. 6 ust. 1 lit. c RODO).
  4. Dostęp do Państwa danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki.
  5. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.
  6. Przysługuje Państwu prawo do:
    -żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
    - cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
    - wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  7. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji. Niepodanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Państwa dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy