Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Manager

Netwise S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Z kim będziesz pracować?
Netwise to jeden z najbardziej doświadczonych partnerów Microsoft na świecie.
Jako jedyni w Polsce możemy pochwalić się statusem Gold Cloud Business
Applications od Microsoft. Nasz zespół to eksperci w wielu obszarach - pracujemy
z entuzjastami, którzy nie boją się wyzwań! Umożliwiamy pracę z najnowszymi
technologiami, zapewniamy dostęp do know-how, a także gwarantujemy fajną
atmosferę pracy.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Przygotowywanie dokumentacji dla organów Spółki,
  • Odpowiedzialność za relacje inwestorskie (NewConnect): przygotowywanie komunikatów, dokumentacji giełdowej, koordynowanie terminów,
  • Sporządzanie i analiza okresowych raportów dla Zarządu,
  • Obsługa bankowa: bieżący kontakt z opiekunami, przygotowywanie dokumentacji finansowej dla banku,
  • Dbanie o prawidłowy obrót środkami pieniężnymi,
  • Bieżący kontakt z działem finansowym i kadrowym,
  • Współpraca z klientami oraz dostawcami na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Wystawianie faktur,
  • Windykacja należności,
  • Odpowiedzialność za umowy oraz rozliczanie pracowników, współpracowników i zleceniobiorców,
  • Bieżące wsparcie kadry menedżerskiej w codziennej pracy,
  • Zapewnianie wsparcia w kontaktach z instytucjami i urzędami,
  • Zarządzanie flotą spółki,
  • Przygotowywanie stanowiska pracy dla nowych pracowników,
  • Organizacja imprez firmowych,
  • Nadzór nad pracą pracowników administracyjnych,
  • Organizacja spotkań i podróży służbowych Zarządu oraz pracowników,
  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie oraz wygląd biura,
  • Prace biurowe związane z bieżącymi potrzebami firmy,
  • Rejestracja dokumentów,
  • Przyjmowanie gości,
  • Przygotowywanie dokumentów i pism,
  • Koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Składanie zamówień na artykuły spożywcze i biurowe,
  • Współpraca z administratorem budynku,
  • Zlecone czynności administracyjne.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy,
  • Skrupulatności, odpowiedzialności, punktualności,
  • Doświadczenia w realizacji projektów finansowanych ze środków publicznych,
  • Znajomości podstaw ustawy o rachunkowości oraz prawa pracy,
  • Biegłej znajomości pakietu MS Office,
  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów niestacjonarnych,
  • Zaangażowania oraz chęci rozwoju osobistego,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Co możemy Ci zapewnić?

  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Współpracę z młodą, zgraną ekipą świetnych specjalistów,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Imprezy integracyjne,
  • Wydarzenia sportowe,
  • Nowoczesne biuro ze strefą relaksu (bilard) oraz leżakami na świeżym powietrzu,
  • Multisport po okresie próbnym.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Netwise S.A. z siedzibą w Warszawie (01-748), przy ul. Szamockiej 8, NIP 5242646576 (Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w celu niezbędnym do realizacji procesu postępowania rekrutacyjnego przez Netwise S.A.. Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane
osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych.

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych przez Netwise S.A. z siedzibą w Warszawie (01-748), przy ul. Szamockiej 8, NIP 5242646576 (Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych”.

Ogłoszenie archiwalne