Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Manager

EagleBurgmann Poland Sp.z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów

  • Archiwizacja dokumentów

  • Organizacja i prowadzenie biura w tym kontrola wewnętrzna

  • Koordynacja kalendarza oraz organizacja spotkań

  • Dbałość o prawidłowy obieg korespondencji

  • Organizacja materiałów marketingowych

  • Obsługa recepcji & centrali telefonicznej oraz urządzeń biurowych

  • Organizacja podróży służbowych

  • Zamawianie i nadzór nad artykułami biurowymi, gospodarczymi

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi

  • Sporządzanie raportów , przygotowanie pism, sprawozdań

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie preferowane kierunki ekonomiczne

  • znajomość MS Office na poziomie zaawansowanym

  • doświadczenie w procesie fakturowania (mile widziane)

  • doświadczenie w pracy kancelaryjnej

  • znajomość jęz. angielskiego

  • wysoka motywacja do pracy

  • zdolności organizacyjne

  • Umiejętność planowania i koordynacji wielu zadań równocześnie

  • odpowiedzialność i rzetelność

  • nienaganna kultura osobista

To oferujemy

Zapewniamy bardzo dobre warunki pracy i rozwoju osobowego w profesjonalnie zarządzanym zespole.

Oferujemy umowę o pracę na pełny etat, niezbędne narzędzia do pracy, szkolenia, po okresie próbnym – pakiet medyczny, dodatkowe ubezpieczenie