Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Manager

POLSKI HOLDING BROKERSKI SP. Z O. O.O firmie

POLSKI HOLDING BROKERSKI SP. Z O. O.

Domaniewska 39

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sekretariatu biura zarządu

  • prowadzenie kalendarza spotkań

  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji

  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie, firmami zewnętrznymi

  • pomoc przy organizowaniu spotkań biurowych

  • utrzymanie porządku i archiwizacja dokumentacji

  • współpraca z dostawcami i klientami

  • praca nad dokumentacja firmową, wymagana wysoka sumienność i skrupulatność

Nasze wymagania

  • bardzo dobra i praktyczna znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • wysoka kultura osobista i dobra prezencja

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • dyspozycyjność

  • odpowiedzialność, dokładność, punktualność, zaangażowanie

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Mile widziane

  • doświadczenie w branży ubezpieczeniowej będzie atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie dla pracownika

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

PHB jest częścią GRUPY MAK mającej ponad 15 lat doświadczenia i stabilną pozycję na polskim rynku. Na rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego w Polsce, GRUPA MAK ma ugruntowaną opinię podmiotu ukierunkowanego na obsługę Klientów biznesowych, świadczącego usługi w sposób profesjonalny, innowacyjny i godny zaufania. Skutkuje to wysokim poziomem specjalizacji merytorycznej, technologicznej i operacyjnej.

PHB jest podmiotem wyspecjalizowanym w zakresie obsługi i pozyskiwania gwarancji ubezpieczeniowych. W zakresie innych ubezpieczeń korzysta z doświadczenia i zasobów GRUPY MAK, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę. W ramach Grupy posiadamy doświadczenie w obsłudze ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, osobowych i finansowych.

Przewiń do profilu firmy