Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Manager

CREATIVEHARDER SP Z O OO firmie

  • Londyńska 11, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

CREATIVEHARDER SP Z O O

Londyńska 11

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o prawidłowe działania biura

  • Realizacja działań administracyjno-personalnych

  • Umowy z pracownikami

  • Umowy z klientami oraz podwykonawcami

  • Rozliczenia pensji pracowników

  • Zamówienia materiałów biurowych

  • Administracja fakturami

  • Kontakt i współpraca z biurem księgowym, instytucjami administracyjnymi itp.

  • Przygotowywanie odpowiedzi na pisma administracyjne

  • Nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą

  • Realizacja działań ad-hoc

  • Prowadzenie działu HR

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Biegła znajomość pakietu Office

  • Wysoka kultura osobista i łatwość komunikacji interpersonalnej

  • Dbałość o szczegóły

  • Doświadczenie w przygotowywaniu pism urzędowych

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Osoby z wykształceniem administracyjno-prawnym

  • Doświadczenie w HR

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

  • Miłą i przyjazną atmosferę w zespole

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych umiejętności i doświadczenia

O nas

CreativeHarder to zespół pasjonatów marketingu realizujących projekty na wielu obszarach reklamy i promocji. W naszym portfolio znajdziecie setki udanych kampanii reklamowych i ponad 600 zrealizowanych eventów dla klientów z wielu branż. W obrębie CreativeHarder pracują działy Harder&Harder oraz Creative Media, które dzięki współpracy mogą obsługiwać klientów w pełnym zakresie.