Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Manager

Lethe Jakub ChmielniakO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za zarządzanie i koordynowanie codziennej pracy biura

  • ścisła współpraca z dyrektorem e-commerce w zakresie prowadzenia wszystkich projektów

  • czuwanie nad prawidłowym procesem obiegu dokumentacji służbowej

  • organizacja i obsługa spotkań

  • wsparcie administracyjne zatrudnionych prawników

  • przygotowywanie miejsc pracy dla nowych pracowników

  • udział oraz czuwanie nad procesami rekrutacyjnymi

  • terminowe przesyłanie korespondencji służbowej

  • czuwanie nad zaopatrzeniem biura w niezbędne artykuły

  • kontakty z dostawcami i kontrahentami

  • obsługa sekretariatu

  • odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej

  • archiwizacja dokumentów

  • tworzenie pism

  • przygotowywanie draftów umów

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • bardzo dobra organizacji pracy własnej

  • zaangażowanie i dyspozycyjność

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • samodzielność w podejmowaniu działań

  • doświadczenia we współpracy z urzędami i innymi instytucjami publicznymi

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe (administracja, zarządzanie lub pokrewne)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • współpracę z wybitnej klasy specjalistami

  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie dostosowane do indywidualnego poziomu i umiejętności

Lethe Jakub Chmielniak

Fanadise to projekt technologiczny, którego celem jest zrewolucjonizowanie istniejącego status quo w sektorze mediów społecznościowych poprzez wprowadzenie na rynek nowej platformy socialmediowej łączącej w sobie świat influencerów, contentu i kryptowalut, przede wszsytkim dzięki nowatorskiemu zastosowaniu tzw. NFT, czyli non-fungible tokens. Wychodzimy z założenia, że obecne social media odtwarzają przestarzały już model bazujący na dystrybucji przestrzeni reklamowej pomiędzy treściami zamieszczanymi za darmo przez twórców internetowych na platformach agregujących ludzi poszukujących informacji i rozrywki. Korzystając z najnowocześniejszych technologii blockchainowych udało nam się z powodzeniem zwodować nowy produkt, stworzyć wokół niego międzynarodowe community, stworzyć token i w alternatywnym modelu pozyskiwania kapitału zapewnić sobie finansowanie dalszego rozwoju. Kolejnym krokiem jest rozbudowa naszego zespołu.

Obecnie szukamy Office Managera

Założycielami Fanadise są: Bartek Sibiga, Jakub Chmielniak i Stuart Kluz-Burton.

Przewiń do profilu firmy