Logo Pracuj.pl

Office Manager

Tobea Sp. z o.o.O firmie

7 000–8 000
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • poznasz jak działa nasz biznes i jego poszczególne procesy, mając szerokie spojrzenie na naszą działalność zaproponujesz nam usprawnienia i uporządkujesz działania,
  • stworzysz i wdrożysz odpowiednie procedury i narzędzia,
  • będziesz nadzorować prawidłowy obieg dokumentów,
  • będziesz koordynować realizację kampanii marketingowych pozostając w kontakcie z członkami naszego zespołu oraz z agencją marketingową,
  • zadbasz o płynny przepływ informacji pomiędzy członkami zespołu oraz zewnętrznymi zleceniobiorcami,
  • będziesz monitorować efektywność kampanii, przekazywać feedback i zlecać dodatkowe działania w odpowiednim czasie,
  • zarządzisz kalendarzem publikacji treści na naszych kanałach online.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • lubisz brać odpowiedzialność za swoją pracę i działać samodzielnie,
  • posiadasz wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne oraz umiejętność zarządzania projektami i procesami,
  • masz szerokie rozumienie biznesu i procesów, które zachodzą w małej firmie, zaproponujesz nam stworzenie odpowiednich procedur,
  • dobrze znasz MS Excel oraz programy do zarządzania projektami (Nozbe czy Asana),
  • cechuje Cię skrupulatność, dokładność i terminowość.

To oferujemy

  • wynagrodzenie w przedziale 5-6 tys. zł netto w zależności od posiadanych umiejętności,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • elastyczne godziny pracy w systemie hybrydowym (częściowo zdalnie, częściowo w warszawskim biurze),
  • pracę w dobrej atmosferze, w zespole pasjonatów, których firma wyrosła z kanału na YT.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Tobea, agencja zatrudnienia o nr 12139, dla swojego Klienta - Projekt Masaż Centrum Szkoleniowe- poszukuje osoby na stanowisko Office Manager. Człowieka nastawionego na realizację zadań, układanie procesów i usprawnianie działań.

Aktualne oferty pracodawcy
OM/06/2021

Office Manager, Warszawa