Oferta pracy

Office Manager

ZnanyLekarz Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz dbać o szybki i sprawny obieg dokumentów (poczta przychodząca i wychodząca)

  • Sprawisz, że w biurze będzie nam się pracowało komfortowo - zajmiesz się jego zaopatrzeniem, a także będziesz czuwać nad jego funkcjonalnością. Jeśli zdarzy się jakaś usterka zadbasz, by administracja budynku się nią zajęła

  • Nasi goście zawsze będą mogli liczyć na to, że się nimi zaopiekujesz, a na spotkaniach znajdzie się potrzebny sprzęt

  • Zajmiesz się administracją miejsc parkingowych i systemem do rezerwacji biurek

  • Wesprzesz Zespół Finansowy w pracy z dokumentami. Będziesz je skanować i przesyłać do odpowiednich osób

  • Będziesz szukać możliwości usprawnień w swoim obszarze działania i wprowadzać je w życie

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Potrafisz świetnie organizować swoją pracę i wyznaczać priorytety

  • Masz wysokie poczucie odpowiedzialności za jakość i terminowość realizowanych zadań

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (pisanym i mówionym)

  • MS Office i urządzenia biurowe nie mają przed Tobą żadnych tajemnic

  • Doskonale radzisz w budowaniu relacji, jednocześnie cechuje Cię wysoka kultura osobista

  • Lubisz kiedy w pracy dużo się dzieje

  • Samodzielność i zaangażowanie to Twoje mocne strony

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B,

  • okres próbny 3msc, potem czas nieokreślony,

  • opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej poczytaj o tym tutaj.

  • bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,

  • ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium,

  • międzynarodowy, świetny, zgrany zespół, składający się z wielu specjalistów ,

  • realny rozwój - organizujemy szkolenia wewnętrzne, a przede wszystkim realizujemy kulturę feedbacku (o której tyle piszemy) i stale ulepszamy nasze działania.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Zgodnie z naszą misją każdego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej był bardziej przyjazny, prostszy, po prostu: ludzki. Dbamy o lepsze doświadczenia pacjentów w kontakcie z lekarzami, a lekarzy wspieramy w ich codziennej pracy w gabinecie.

Aktualnie poszukujemy Office Managera, czyli osoby, która zadba o nasze biuro i recepcję, sprawiając, że będziemy się w nim czuć jak w domu :)

Przewiń do profilu firmy

Musisz wiedzieć, że w pracy kierujemy się głównie 3 wartościami:

People first - Każdy ZnanyCzłowiek ma empatyczne, serdeczne podejście do klientów, ale również do pozostałych osób w zespole. Na co dzień w pracy wspieramy się, tworzymy zgrany, pozytywnie nastawiony zespół i nie wyobrażamy sobie, aby to miało się zmienić :)

Ownership - Liczymy, że wyzwoli się w Tobie pierwiastek samodzielności i kreatywności, bo u nas każda osoba ma własne obowiązki i cele do zrealizowania.

Flexibility - Klientów nie możemy (jeszcze) zaprogramować :). Nasz produkt dynamicznie się zmienia, więc jeśli szybkie tempo pracy lub duża ilość zmian Cię nie przerażają, a napędzają do działania, to wygląda na to, że nadajemy na tych samych falach!

Dotarłeś do tego miejsca i masz poczucie, że to dokładnie to, czego szukasz? A zatem czekamy na Twój ruch: kliknij Aplikuj i wyślij nam swoje CV.

Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym!