Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AZERPOLTRADE Sp z O. O. z siedzibą w: UL. NIEKŁAŃSKA 35 /1, 03-924 WARSZAWA, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office manager

AZERPOLTRADE sp. z o.o.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Smocza 27, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 26 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Smocza 27

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prawidłowy obieg dokumentów

  • pomoc przy pracach księgowych, współpraca z księgową firmy

  • księgowość zapasów

  • obiegiem dokumentów w firmie (faktury, kadry, umowy)

  • przyjmowanie gości, klientów firmy i obsługa spotkań biznesowych

  • zarządzanie obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (prowadzenie ewidencji korespondencji)

  • współpraca z logistyką i magazynem, obsługę wysyłek, przychodzących i wychodzących do biura, współpracę z firmami kurierskimi

  • dbanie o proces wprowadzania nowych pracowników

  • wsparcie administracyjne i organizacyjne Zarządu i innych zespołów

Nasze wymagania

  • znajomość pakietu MS Office,

  • bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność, punktualność i rzetelność,

  • umiejętność oceny priorytetów zleconych zadań,

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • współpracę z młodym, ambitnym i zgranym zespołem

  • pracę na pełen etat na umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

O nas

AZERPOLTRADE - młoda firma dystrybucyjna. Sprzedaż artykułów spożywczych w Polsce poszukuje Office manager na terenie Warszawy