Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Manager

PSA Finance Polska Sp. z o.o.

Domaniewska 44A

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy oraz nadzór nad personelem Recepcji

  • Organizowanie sprawnej pracy biura (w tym tworzenie oraz nadzór nad przestrzeganiem procedur)

  • Zapewnienie zaopatrzenia biura, ciągłości dostaw i bezpiecznego magazynowania

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi usług i towarów

  • Zarządzanie flotą samochodów służbowych

  • Organizacja imprez firmowych, wyjazdów integracyjnych

  • Zapewnienie organizacji spotkań zewnętrznych i wewnętrznych

  • Archiwizowanie dokumentów dotyczących funkcjonowania Recepcji

Nasze wymagania

  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Office Managera, w międzynarodowej organizacji, zatrudniającej min. 50 pracowników

  • Doskonała organizacja pracy własnej i samodzielność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, podzielność uwagi, dokładność

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • Umowę o pracę (w outsourcingu)

  • Pracę w profesjonalnym zespole, w otwartej atmosferze

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • multikafeteria

  • bonusy świąteczne

  • nowoczesne biuro

  • przyjazna atmosfera