Logo Pracuj.pl

Office Manager

ADC sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zorganizowanie i zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura
  • Tłumaczenie dokumentów, przygotowywanie szablonów
  • Organizacja wyjazdów służbowych
  • Zarządzanie flotą firmową
  • Zarządzanie sprzętem IT
  • Wsparcie księgowości, kadr
  • Wsparcie organizacyjne poszczególnych budów/projektów – np. poprzez pomoc w organizacji i archiwizacji dokumentów
  • Wsparcie w procedurach przetargowych, zbieranie i archiwizacja ofert
  • Organizacja spotkań
  • Zakupy biurowe
  • Pomoc pracownikom biura oraz wprowadzenie pracowników nowych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność, skrupulatność
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Język angielski i/lub niemiecki na poziomie dobrym
  • Doświadczenie w branży budowlanej lub okołobudowlanej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Pracę w pozytywnej atmosferze
  • Możliwość nauki języków obcych

Office Manager, Warszawa