Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Manager

FABRYKA MARKETINGU sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna

Ratuszowa 11

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie, prowadzenie i organizacja prac biurowych,

  • Archiwizowanie dokumentów,

  • Zarządzane korespondencją,

  • Przyjmowanie gości,

  • Wystawianie faktur/dokumentów,

  • Kontakt z podwykonawcami,

  • Przetwarzanie wszystkich zamówień, raportów wydatków, faktur i wyciągów z kart kredytowych,

  • Organizowanie spotkań i podróży służbowych,

  • Robienie zakupów i dbanie o zaopatrzenie biura,

  • Odpowiadanie za prawidłowy przepływ informacji.

Nasze wymagania

  • Doskonała organizacja pracy,

  • Dobra znajomości narzędzi i procesów biurowych, praktycznej znajomości MS Office,

  • Dbałość o szczegóły,

  • Komunikatywność,

  • Samodzielność w działaniu,

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • prywatna opieka medyczna,

  • pakiet Mulitsport

  • okres próbny przez 3 miesiące,

  • po okresie próbnym: umowa o pracę,

  • dostępność: minimum 3/5 etatu,

  • praca TYLKO na miejscu, na Warszawskiej Pradze.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

O nas

Fabryka Marketingu jest domem mediowym z siedzibą w Warszawie. Prowadzimy działania z zakresu digital marketingu, które pomagają markom zwiększać sprzedaż.

Zakres naszych usług obejmuje m.in. SEO, SEM, Influencer Marketing, Content Marketing czy działania w Social Mediach. Pracujemy dla topowych brandów, realizując dla nich zakup mediów internetowych. Jesteśmy także ekspertami w dziedzinie analityki internetowej.