Oferta pracy

Office Manager

MOVIE GAMES S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Spółka Movie Games S.A. notowana na rynku NewConnect, będąca wiodącą spółką z sektora gamingowego, o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudni osobę na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy biura;
  • Obsługa korespondencji;
  • Czuwanie nad zaopatrzeniem biura w artykuły spożywcze i materiały biurowe;
  • Komunikacja z partnerami biznesowymi;
  • Organizacja i obsługa spotkań;
  • Administracyjne wsparcie dla pracowników;
  • Współpraca z księgowością i działem handlowym;
  • Porządkowanie dokumentacji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, zarządzanie, prawo;
  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem;
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin;
  • Bardzo dobry poziom języka angielskiego;
  • Umiejętności organizacyjne;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Wysoką kulturę osobistą.
0 - 2 lata

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, rozwijającym się zespole;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • Zadania pełne wyzwań;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Wsparcie przy wdrożeniu;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która ma swoje biuro w ścisłym centrum miasta (ul. Marszałkowska).

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie kandydatury.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy